Jak działamy

Do każdego powierzonego nam zlecenia podchodzimy indywidualnie. Realizację można podzielić na 4 istotne etapy.

ETAP I - profesjonalny pomiar
Przy zastosowaniu urządzeń najnowszej generacji dokonujemy niezwykle precyzyjnych pomiarów terenu. Uwzględniamy przy tym nie tylko istniejące budynki czy ogrodzenia, lecz także drzewa czy inne elementy które będą istotne przy wykonywaniu projektu.

ETAP II - projekt i planowanie
Na podstawie danych pomiarowych tworzony jest niezwykle szczegółowy plan terenu. (zdjęcie 1). Następnie wspólnie z Klientem projektujemy nawierzchnię zgodnie z życzeniem Klienta. ustalamy szczegóły takie jak rodzaj czy kolorystyka kostki, które mają istotne znaczenie przy wykonywaniu inwestycji. (zdjęcie 2) Oczywiście służymy pomocą i poradą w doborze odpowiednich materiałów.

ETAP III - kosztorys
Na podstawie opracowanego projektu nawierzchni wykonujemy dla każdego Klienta indywidualny kosztorys wykonania prac. Następnie jest on przedstawiany Klientowi do akceptacji.

ETAP IV - realizacja
Gdy wszystkie szczegóły projektu zostaną ustalone, a kosztorys zaakceptowany, przystępujemy do realizacji prac. Nawierzchnia jest odtwarzana zgodnie z ustalonym wcześniej z Klientem projektem. (zdjęcie 3). Rozliczenie za wykonaną pracę następuje po wykonaniu zlecenia.

NIE POBIERAMY ZALICZEK OD KLIENTÓW!!
Gwarantujemy także, iż ustalona cena nie ulegnie zmianie, jeżeli nie nastąpią istotne zmiany w projekcie po wykonaniu kosztorysu.

Copyright © 2015 by Paver Garwolin, Otwock, Mińsk Mazowiecki. All rights reserved.

Projekt i realizacja: Internet-media.pl